HP EB 1040 G10 i7-1355U 14i 16GB/1TB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 818W0EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 818W0EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4103,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 1040 G10 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 1355U - 16 GB RAM - 1 TB SSD - 5G LTE, NR - In |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) - 1355U / 1.7 GHz, up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED HP SureView Reflect 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Wireless broadband (wwan): | 5G LTE, 5G NR |
| Service provider: | Service not included |
| Battery: | 3-cell - up to 14 hours |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, gyro sensor, hall sensor, Time of Flight (ToF), HP Tamper Lock, ambie |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.56 cm x 22.4 cm x 1.18 cm |
| Weight: | 1.19 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas Lead and excel with a PC that automatically optimizes performance, audio, and video experiences based on where and how you are working. Designed around innovative contextual intelligence experiences, enhanced by HP Presence and crafted with 90 percent recycled magnesium enclosures, the powerful HP EliteBook 1040 gives you the freedom to work where work takes you. Funkcijos 14-inch diagonal 16:10 display 5MP camera with HP Auto Frame Protected by HP Wolf Security Help protect the shared future |
| Product description: | HP EliteBook 1040 G10 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 1355U - 16 GB RAM - 1 TB SSD - 5G LTE, NR - In |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) - 1355U / 1.7 GHz, up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED HP SureView Reflect 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Wireless broadband (wwan): | 5G LTE, 5G NR |
| Service provider: | Service not included |
| Battery: | 3-cell - up to 14 hours |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, gyro sensor, hall sensor, Time of Flight (ToF), HP Tamper Lock, ambie |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.56 cm x 22.4 cm x 1.18 cm |
| Weight: | 1.19 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas
Lead and excel with a PC that automatically optimizes performance, audio, and video experiences based on where and how you are working. Designed around innovative contextual intelligence experiences, enhanced by HP Presence and crafted with 90 percent recycled magnesium enclosures, the powerful HP EliteBook 1040 gives you the freedom to work where work takes you.
Funkcijos
14-inch diagonal 16:10 display
5MP camera with HP Auto Frame
Protected by HP Wolf Security
Help protect the shared future