HP E45c G5 44.5i Curved DQHD Monitor(EN)
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6N4C1AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 6N4C1AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1708,33 € | ||
| S3 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. |
1717,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP E45c G5 - E-Series - LED monitor - curved - 44.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 44.5" |
| Energy class: | Class G |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 100 Watt |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 32:9 |
| Native resolution: | Dual Quad HD 5120 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.21 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 3 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black head, black and silver (stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 108.43 cm x 30.7 cm x 52.18 cm |
| Weight: | 14.6 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, TUV GS, VCCI, BSMI, NOM, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, PSE Mark, cTUVus, CECP, ISC, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Uniquely designed to deliver expansive immersion and flexibility, the HP E45c DQHD curved monitor augments what's possible, so there's nothing between you and your best, all while keeping your comfort and the planet in mind. Funkcijos A view beyond imagination Simple, powerful connections Comfort that works for you Ergonomic setup guide Ambient light sensor Enhanced viewing featuring HP Eye Ease Virtual dual display |
| Product description: | HP E45c G5 - E-Series - LED monitor - curved - 44.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 44.5" |
| Energy class: | Class G |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 100 Watt |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 32:9 |
| Native resolution: | Dual Quad HD 5120 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.21 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 3 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black head, black and silver (stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 108.43 cm x 30.7 cm x 52.18 cm |
| Weight: | 14.6 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, TUV GS, VCCI, BSMI, NOM, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, PSE Mark, cTUVus, CECP, ISC, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Uniquely designed to deliver expansive immersion and flexibility, the HP E45c DQHD curved monitor augments what's possible, so there's nothing between you and your best, all while keeping your comfort and the planet in mind.
Funkcijos
A view beyond imagination
Simple, powerful connections
Comfort that works for you
Ergonomic setup guide
Ambient light sensor
Enhanced viewing featuring HP Eye Ease
Virtual dual display