HP E34m G4 34i WQHD Curved Display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 40Z26AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 40Z26AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 865,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP E34m G4 Conferencing Monitor - E-Series - LED monitor - curved - 34" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 39 W |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | IR camera, USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 65 Watt |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.23175 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Audio input: | Microphone |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Silver (stand), black head |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 80.83 cm x 23.3 cm x 54.32 cm |
| Weight: | 11.98 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | TUV GS, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, E-Standby, KC, CECP, E |
Aprašymas Conference and connect with ease with the Zoom Certified HP E34m G4 USB-C conferencing monitor that has an integrated 5MP, tiltadjustable webcam, front-firing speakers, and dual mics. Work effortlessly and simplify your set up with one USB-C cable that delivers data, video, and up to 65W of laptop charging. Funkcijos Present your best self Simplify your set up Get immersed, be productive Only share when you want to Crystal-clear audio Enhanced viewing comfort |
| Product description: | HP E34m G4 Conferencing Monitor - E-Series - LED monitor - curved - 34" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 39 W |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | IR camera, USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 65 Watt |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.23175 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Audio input: | Microphone |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Silver (stand), black head |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 80.83 cm x 23.3 cm x 54.32 cm |
| Weight: | 11.98 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | TUV GS, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, E-Standby, KC, CECP, E |
Aprašymas
Conference and connect with ease with the Zoom Certified HP E34m G4 USB-C conferencing monitor that has an integrated 5MP, tiltadjustable webcam, front-firing speakers, and dual mics. Work effortlessly and simplify your set up with one USB-C cable that delivers data, video, and up to 65W of laptop charging.
Funkcijos
Present your best self
Simplify your set up
Get immersed, be productive
Only share when you want to
Crystal-clear audio
Enhanced viewing comfort