HP E344c 34inch Curved Display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6GJ95AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 6GJ95AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 915,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP E344c - LED monitor - curved - 34" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 77 kWh |
| Power consumption (on mode): | 32.2 W |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.231 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 4 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99.5% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, Haze 25% |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Sparkling black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 80.92 cm x 22 cm x 54.2 cm |
| Weight: | 11 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, TUV GS, VCCI, BSMI, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, KCC, Energy-using Products (EuP) Lot 6, WEEE, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Transform your multi-display viewing experience into one ultra-thin curved screen that conserves your desk space and budget with the HP E344c 34-inch Curved Monitor. Get comfortable with adjustable positioning and conveniently connect to your devices and PC with a range of ports. Funkcijos One massive screen, no visual distractions Convenient connectivity to everything you use Lean in and find your sweet spot |
| Product description: | HP E344c - LED monitor - curved - 34" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 77 kWh |
| Power consumption (on mode): | 32.2 W |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.231 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 4 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99.5% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, Haze 25% |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Sparkling black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 80.92 cm x 22 cm x 54.2 cm |
| Weight: | 11 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, TUV GS, VCCI, BSMI, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, KCC, Energy-using Products (EuP) Lot 6, WEEE, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Transform your multi-display viewing experience into one ultra-thin curved screen that conserves your desk space and budget with the HP E344c 34-inch Curved Monitor. Get comfortable with adjustable positioning and conveniently connect to your devices and PC with a range of ports.
Funkcijos
One massive screen, no visual distractions
Convenient connectivity to everything you use
Lean in and find your sweet spot