HP E32k G5 USB-C 31.5i 4K Monitor
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6N4D6AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 6N4D6AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 717,29 € | ||
| S3 | - / - | 721,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP E32K G5 - E-Series - LED monitor - 31.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 32.4 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.1816 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black head, black and silver (stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.4 cm x 22.7 cm x 60.34 cm |
| Weight: | 8.4 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, E-Standby, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Uniquely designed to deliver incredible visuals and extended flexibility, the HP E32k G5 4K USB-C Monitor redefines precision, so there's nothing between you and your best. Stylishly crafted with your comfort and the planet in mind, this 4K display is a powerhouse of productivity. Funkcijos HP Eye Ease Ambient light sensor 4K resolution IPS panel |
| Product description: | HP E32K G5 - E-Series - LED monitor - 31.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 32.4 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.1816 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black head, black and silver (stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.4 cm x 22.7 cm x 60.34 cm |
| Weight: | 8.4 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, E-Standby, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Uniquely designed to deliver incredible visuals and extended flexibility, the HP E32k G5 4K USB-C Monitor redefines precision, so there's nothing between you and your best. Stylishly crafted with your comfort and the planet in mind, this 4K display is a powerhouse of productivity.
Funkcijos
HP Eye Ease
Ambient light sensor
4K resolution
IPS panel