HP E27u G4 27inch IPS QHD USB-C
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 189T3AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 189T3AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 542,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP E27u G4 - E-Series - LED monitor - QHD - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Power consumption (on mode): | 19.8 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 65 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-reflective |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Sparkling black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.33 cm |
| Weight: | 7.6 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, CECP, CEL, EA |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Enjoy an enhanced viewing experience and make the most of your desk space by charging your PC with a single USB Type-C cable straight from your monitor. Work comfortably through your day on the HP E27u G4 QHD USB Type-C monitor, with optimized ergonomics, HP Eye Ease, and Quad HD resolution. Make life easy for IT with remote manageability. Funkcijos Integrated USB hub 4-way ergonomic adjustability Total comfort begins with HP Eye Ease Built with the environment in mind All the ports you need |
| Product description: | HP E27u G4 - E-Series - LED monitor - QHD - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Power consumption (on mode): | 19.8 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub, USB PD 65 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-reflective |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Sparkling black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.33 cm |
| Weight: | 7.6 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, CECP, CEL, EA |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Enjoy an enhanced viewing experience and make the most of your desk space by charging your PC with a single USB Type-C cable straight from your monitor. Work comfortably through your day on the HP E27u G4 QHD USB Type-C monitor, with optimized ergonomics, HP Eye Ease, and Quad HD resolution. Make life easy for IT with remote manageability.
Funkcijos
Integrated USB hub
4-way ergonomic adjustability
Total comfort begins with HP Eye Ease
Built with the environment in mind
All the ports you need