HP E27q G5 27i QHD Monitor (EN)
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6N6F2A5#ABB
Prekės kodas (MPN): 6N6F2A5#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 437,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP E27Q G5 PVC Free - E-Series - LED monitor - QHD - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 21 kWh |
| Power consumption (on mode): | 21 W |
| Features: | USB Hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.23 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black, black and silver (stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.4 cm x 22.7 cm x 54.7 cm |
| Weight: | 7.08 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, E-Standby, KC, C |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
HP E27q G5 27inch QHD Monitor 2560x1440 16:09 HDMI DP 3y (EN) |
| Product description: | HP E27Q G5 PVC Free - E-Series - LED monitor - QHD - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 21 kWh |
| Power consumption (on mode): | 21 W |
| Features: | USB Hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.23 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black, black and silver (stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.4 cm x 22.7 cm x 54.7 cm |
| Weight: | 7.08 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, E-Standby, KC, C |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
HP E27q G5 27inch QHD Monitor 2560x1440 16:09 HDMI DP 3y (EN)