HP E27q G4 QHD Monitor 27inch (EN)
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 9VG82AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 9VG82AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 439,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP E27q G4 - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Power consumption (on mode): | 21.6 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.33 cm x 21.6 cm x 53.6 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | TUV GS, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, CEC, KC, CECP, CEL, EAC, ISC, |
Aprašymas Work comfortably and stay focused with the optimized ergonomics and Quad HD resolution of the HP E27q G4 QHD monitor with HP Eye Ease that is designed around you. Make life easy for IT with remote manageability. Funkcijos Total comfort begins with HP Eye Ease Personalize your view Experience simple, convenient connectivity Find your comfort zone |
| Product description: | HP E27q G4 - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Power consumption (on mode): | 21.6 W |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.233 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.33 cm x 21.6 cm x 53.6 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | TUV GS, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, CEC, KC, CECP, CEL, EAC, ISC, |
Aprašymas
Work comfortably and stay focused with the optimized ergonomics and Quad HD resolution of the HP E27q G4 QHD monitor with HP Eye Ease that is designed around you. Make life easy for IT with remote manageability.
Funkcijos
Total comfort begins with HP Eye Ease
Personalize your view
Experience simple, convenient connectivity
Find your comfort zone