| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27") |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| HD tipas | Quad HD |
| Natūralus kraštinės santykis | 16:9 |
| Skydo tipas | IPS |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 5000000:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 178° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178° |
| Pikselių žingsnis | 0,233 x 0,233 mm |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 90 kHz |
| Vertikali diapazono riba | 50 - 60 Hz |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Spalvų gama | 99% |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD FreeSync | Ne |
| HP segmentas | Verslui |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Sertifikavimas | BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; EAC; ENERGY STAR; FCC; ISO 9241-307; KC/KCC; NOM; PSB; SEPA; TCO-zertifiziert; TCO Certified Edge; TUV LBL; TÜV-S; VCCI; WEEE; ISC; California Energy Commission (CEC); WW-Anwendung; ICE; TGM |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | Taip |
| B tipo USB kylančiųjų prievadų skaičius | 1 |
| USB A tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Ne |
| Ausinių išvestis | Ne |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | -45 - 45° |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 23° |
| Plug and Play funkcija | Taip |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Energijos suvartojimas | 25 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 60 W |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A+++ iki D |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Plotis (su stovu) | 61,3 mm |
| Gylis (su stovu) | 216 mm |
| Aukštis (su stovu) | 536 mm |
| Svoris (su stovu) | 7 kg |
| Plotis (be stovo) | 613,3 mm |
| Gylis (be stovo) | 4,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 36,6 mm |
| Pakuotės plotis | 613,3 mm |
| Pakuotės gylis | 216 mm |
| Pakuotės aukštis | 536 mm |
| Paketo svoris | 10,5 kg |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |
| Ilgis | 47 mm |
| Plotis | 613,3 mm |
| Aukštis | 366,1 mm |
| Svoris | 7 kg |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) | A |