HP E27k G5 27inch 4K USB-C Monitor (EU)
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6N4C4AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 6N4C4AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 495,70 € | ||
| S3 | - / - | 503,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP E27k G5 - E-Series - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 26.1 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.1557 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Haze 25%, anti-glare 3H hardness |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black head, black and silver (stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.34 cm x 22.73 cm x 54.7 cm |
| Weight: | 7.5 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, E-Standby, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Uniquely designed to deliver incredible visuals and extended flexibility, the HP E27k G5 4K USB-C Monitor rede fines precision, so there's nothing between you and your best. Stylishly crafted with your comfort and the planet in mind, this 4K display is a powerhouse of productivity. Funkcijos A view to behold Simple, powerful connections Comfort at work |
| Product description: | HP E27k G5 - E-Series - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 26.1 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.1557 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Haze 25%, anti-glare 3H hardness |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black head, black and silver (stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.34 cm x 22.73 cm x 54.7 cm |
| Weight: | 7.5 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, E-Standby, |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Uniquely designed to deliver incredible visuals and extended flexibility, the HP E27k G5 4K USB-C Monitor rede fines precision, so there's nothing between you and your best. Stylishly crafted with your comfort and the planet in mind, this 4K display is a powerhouse of productivity.
Funkcijos
A view to behold
Simple, powerful connections
Comfort at work