HP Deskjet 2910 Printer MFP Color
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 89F98B#629
Prekės kodas (MPN): 89F98B#629
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 62,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Deskjet 2910 All-in-One - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Localisation: | Western Europe (excluding United Kingdom, Ireland, Lithuania, Latvia) |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | HP Thermal Inkjet - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 1000 pages |
| Recommended monthly volume: | 50 - 100 pages |
| Max copying speed: | Up to 6 ppm (mono) / up to 3 ppm (colour) |
| Max copying resolution: | Up to 300 x 300 dpi (mono) / up to 300 x 300 dpi (colour) |
| Max printing speed: | Up to 7.5 ppm (mono) / up to 5.5 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Original size: | 216 x 297 mm (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, cards, labels, photo paper |
| Standard media capacity: | 60 sheets |
| Max media capacity: | 60 sheets |
| Output trays capacity: | 25 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Print from mobile devices, scan to PDF, HP Instant Ink, HP+ enabled |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42.5 cm x 30.4 cm x 15.4 cm |
| Weight: | 3.42 kg |
| Enclosure colour: | Cement |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
HP Deskjet 2910 Printer MFP Color 5.5/7.5ppm |
| Product description: | HP Deskjet 2910 All-in-One - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Localisation: | Western Europe (excluding United Kingdom, Ireland, Lithuania, Latvia) |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | HP Thermal Inkjet - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 1000 pages |
| Recommended monthly volume: | 50 - 100 pages |
| Max copying speed: | Up to 6 ppm (mono) / up to 3 ppm (colour) |
| Max copying resolution: | Up to 300 x 300 dpi (mono) / up to 300 x 300 dpi (colour) |
| Max printing speed: | Up to 7.5 ppm (mono) / up to 5.5 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Original size: | 216 x 297 mm (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, cards, labels, photo paper |
| Standard media capacity: | 60 sheets |
| Max media capacity: | 60 sheets |
| Output trays capacity: | 25 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Print from mobile devices, scan to PDF, HP Instant Ink, HP+ enabled |
| Power: | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42.5 cm x 30.4 cm x 15.4 cm |
| Weight: | 3.42 kg |
| Enclosure colour: | Cement |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
HP Deskjet 2910 Printer MFP Color 5.5/7.5ppm