HP Color LaserJet Pro MFP M183fw 16ppm
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 7KW56A#B19
Prekės kodas (MPN): 7KW56A#B19
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 568,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Color LaserJet Pro MFP M183fw - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Plain paper |
| Localisation: | Multilingual / Europe |
| Printing technology: | Laser (colour) |
| Monthly duty cycle (max): | 30000 pages |
| Recommended monthly volume: | 150 - 1500 pages |
| Max copying speed: | Up to 16 ppm (mono) / up to 16 ppm (colour) |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi (mono) / up to 600 x 600 dpi (colour) |
| Max printing speed: | Up to 16 ppm (mono) / up to 16 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 600 dpi (mono) / up to 600 x 600 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 203 x 98 dpi, 203 x 196 dpi, 300 x 300 dpi |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Original size: | 216 x 297 mm (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Transparencies, envelopes, plain paper, cards, labels, recycled paper, photo paper, bond paper |
| Standard media capacity: | 150 sheets |
| Output trays capacity: | 100 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Scan to folder, scan to PDF, driver-supported manual duplex |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42 cm x 38 cm x 34.12 cm |
| Weight: | 16.3 kg |
| Environmental standards: | EPEAT Silver, ENERGY STAR Qualified, Blue Angel |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
HP Color LaserJet Pro MFP M183fw 16ppm wireless |
| Product description: | HP Color LaserJet Pro MFP M183fw - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Plain paper |
| Localisation: | Multilingual / Europe |
| Printing technology: | Laser (colour) |
| Monthly duty cycle (max): | 30000 pages |
| Recommended monthly volume: | 150 - 1500 pages |
| Max copying speed: | Up to 16 ppm (mono) / up to 16 ppm (colour) |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi (mono) / up to 600 x 600 dpi (colour) |
| Max printing speed: | Up to 16 ppm (mono) / up to 16 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 600 x 600 dpi (mono) / up to 600 x 600 dpi (colour) |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 203 x 98 dpi, 203 x 196 dpi, 300 x 300 dpi |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Original size: | 216 x 297 mm (max) |
| Original type: | Sheets |
| Media size: | 76 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Transparencies, envelopes, plain paper, cards, labels, recycled paper, photo paper, bond paper |
| Standard media capacity: | 150 sheets |
| Output trays capacity: | 100 sheets |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Scan to folder, scan to PDF, driver-supported manual duplex |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42 cm x 38 cm x 34.12 cm |
| Weight: | 16.3 kg |
| Environmental standards: | EPEAT Silver, ENERGY STAR Qualified, Blue Angel |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
HP Color LaserJet Pro MFP M183fw 16ppm wireless