HP Bulk 1TB 7200rpm SATA 6Gbps HD
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): QK555A6
Prekės kodas (MPN): QK555A6
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4072,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP - hard drive - 1 TB - SATA 6Gb/s (pack of 25) |
| Type: | Hard drive - internal |
| Packaged quantity: | 25 (specifications are for single item) |
| Capacity: | 1 TB |
| Form factor: | 3.5" x 1/3H |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 32 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ) |
| Dimensions (wxdxh): | 10.2 cm 2.54 cm |
| Designed for: | HP 1155, 280, 280 G3, 280 G4, 280 G5, 285 G3, 285 G6, 290 G1, 290 G3, 290 G4, 295 G6, 6200, 6300, 6305, 82 |
HP Bulk 1TB 7200rpm SATA 6Gbps HD |
| Product description: | HP - hard drive - 1 TB - SATA 6Gb/s (pack of 25) |
| Type: | Hard drive - internal |
| Packaged quantity: | 25 (specifications are for single item) |
| Capacity: | 1 TB |
| Form factor: | 3.5" x 1/3H |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 32 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ) |
| Dimensions (wxdxh): | 10.2 cm 2.54 cm |
| Designed for: | HP 1155, 280, 280 G3, 280 G4, 280 G5, 285 G3, 285 G6, 290 G1, 290 G3, 290 G4, 295 G6, 6200, 6300, 6305, 82 |
HP Bulk 1TB 7200rpm SATA 6Gbps HD