HP AMD Radeon R7 430 Display Port VGA
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 5JW82AA
Prekės kodas (MPN): 5JW82AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 228,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD Radeon R7 430 - graphics card - Radeon R7 430 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | AMD Radeon R7 430 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 4096 x 2160 |
| Max monitors supported: | 2 |
| Interfaces details: | 2 x DisplayPort (HDCP) VGA |
| Api supported: | OpenGL 4.4, DirectX 12 |
| Dimensions (wxdxh): | 15.81 cm x 12.09 cm x 2.15 cm |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | HP 280 G4 (SFF); 290 G4; 280 G5; EliteDesk 705 G4 (micro tower, SFF), 705 G5 (SFF), 800 G8 (SFF, tower), E |
Aprašymas Drive impressive graphics and high resolution dual-display performance in a low profile, PCI Express x16 graphics add-in card with the AMD Radeon R7 430 card. |
| Product description: | AMD Radeon R7 430 - graphics card - Radeon R7 430 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | AMD Radeon R7 430 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 4096 x 2160 |
| Max monitors supported: | 2 |
| Interfaces details: | 2 x DisplayPort (HDCP) VGA |
| Api supported: | OpenGL 4.4, DirectX 12 |
| Dimensions (wxdxh): | 15.81 cm x 12.09 cm x 2.15 cm |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | HP 280 G4 (SFF); 290 G4; 280 G5; EliteDesk 705 G4 (micro tower, SFF), 705 G5 (SFF), 800 G8 (SFF, tower), E |
Aprašymas
Drive impressive graphics and high resolution dual-display performance in a low profile, PCI Express x16 graphics add-in card with the AMD Radeon R7 430 card.