HP AMD Radeon Pro WX 3200 4GB 4 mDP GFX
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6YT68AA
Prekės kodas (MPN): 6YT68AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 638,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD Radeon Pro WX 3200 - graphics card - Radeon Pro WX 3200 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | AMD Radeon Pro WX 3200 |
| Memory: | 4 GB GDDR5 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 4 x Mini DisplayPort 2 x DisplayPort - with adapter |
| Designed for: | Workstation Z2 G4 (MT, SFF), Z2 G5 (SFF), Z2 G8, Z4 G4, Z6 G4, Z8 G4 |
Funkcijos Cost-effective graphics solution Accelerate demanding workloads Speed up professional applications for high performance |
| Product description: | AMD Radeon Pro WX 3200 - graphics card - Radeon Pro WX 3200 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | AMD Radeon Pro WX 3200 |
| Memory: | 4 GB GDDR5 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 4 x Mini DisplayPort 2 x DisplayPort - with adapter |
| Designed for: | Workstation Z2 G4 (MT, SFF), Z2 G5 (SFF), Z2 G8, Z4 G4, Z6 G4, Z8 G4 |
Funkcijos
Cost-effective graphics solution
Accelerate demanding workloads
Speed up professional applications for high performance