HP 738pu Series 7 Pro Curved Charging Monitor - 37.5" 3840x1600 WQHD+ 400-nit 60Hz AG, Curved, IPS Black HDR 400, USB-C(100W/65W/15W)/HDMI/DisplayPort Daisy-Chain, 5x USB-A, speakers, RJ-45 LAN, height adjustable/tilt/swivel, 3 years (Z38c)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 1549,92 € | ||
| S2 | - / - | 1540,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Monitorsize: | 37.5" |
| Displaysizecm: | 95.3 cm |
| Displayviewingarea: | 879.7 x 366.5 mm |
| Monitortype: | Curved |
| Displaytype: | LED IPS |
| Displayformat: | 21:9 |
| Displaynativeresolution: | 3840 x 1600 |
| Displayfeatures: | |
| Pixelpitch: | 0.23 mm |
| Brightness: | 400 cd/m2 |
| Contrastratio: | 2000:1 |
| Contrastratiodynamic: | - |
| Frequency: | 30-140 kHz |
| Frequencyv: | 60 Hz |
| Viewingangle: | 178 |
| Viewinganglev: | 178 |
| Responsetime: | 5 ms |
| Usb: | 5 |
| Hdmi: | 1 |
| Displayport: | 2 |
| Usbtypec: | 100 W |
| Ethernet: | Yes |
| Inputsignal: | |
| Camera: | No |
| Wireless: | No |
| Wirelessfeatures: | - |
| Audio: | Yes |
| Audiofeatures: | 4 x 3W |
| Tilt: | Yes |
| Pivot: | No |
| Rotate: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Kensingtonlock: | Yes |
| Vesacompatible: | Yes |
| Vesastandard: | 100 x 100 |
| Emissionstandard: | Energy class: G |
| Epeat: | - |
| Displaycasecolour: | - |
| Monitorcontrols: | |
| Packagecontents: | |
| Width: | 894.4 mm |
| Depth: | 266.9 mm |
| Height: | 581 mm |
| Grossweight: | 18.9 kg |
| Warranty: | 3 years |
Aprašymas The HP 738pu monitor redefines desktop viewing with its 38-inch curved screen, offering a native resolution of 3840 x 1600 for visual clarity. Designed with IPS Black technology, this display provides vibrant colors and exceptional contrast, reaching an image brightness of 400 cd/m² with a contrast ratio of 2000:1. The flicker-free technology and HP Eye Ease feature enhance eye comfort during prolonged use, while the anti-glare coating ensures an immersive viewing experience without distractions. Adjust the height, swivel, and tilt to find the perfect position for any setup. Equipped with a quadraphonic speaker system delivering 3 watts per channel, the HP 738pu elevates audio output for a comprehensive multimedia experience. Connectivity options include Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, and USB-C, making it versatile for various devices while also featuring a built-in USB 3.2 Gen 1 hub for convenience. With an energy-efficient design and compliance with multiple environmental standards, this monitor caters to both high performance and sustainability, proving a fitting addition to any workspace. Funkcijos 38-inch curved display with 3840 x 1600 resolution IPS Black technology for vibrant colors and high contrast Flicker-free and low blue light technologies for eye comfort Versatile connectivity options including Thunderbolt 4 and USB-C Built-in quadraphonic speakers enhance audio experiences |
Aprašymas
The HP 738pu monitor redefines desktop viewing with its 38-inch curved screen, offering a native resolution of 3840 x 1600 for visual clarity. Designed with IPS Black technology, this display provides vibrant colors and exceptional contrast, reaching an image brightness of 400 cd/m² with a contrast ratio of 2000:1. The flicker-free technology and HP Eye Ease feature enhance eye comfort during prolonged use, while the anti-glare coating ensures an immersive viewing experience without distractions. Adjust the height, swivel, and tilt to find the perfect position for any setup. Equipped with a quadraphonic speaker system delivering 3 watts per channel, the HP 738pu elevates audio output for a comprehensive multimedia experience. Connectivity options include Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, and USB-C, making it versatile for various devices while also featuring a built-in USB 3.2 Gen 1 hub for convenience. With an energy-efficient design and compliance with multiple environmental standards, this monitor caters to both high performance and sustainability, proving a fitting addition to any workspace.
Funkcijos
38-inch curved display with 3840 x 1600 resolution
IPS Black technology for vibrant colors and high contrast
Flicker-free and low blue light technologies for eye comfort
Versatile connectivity options including Thunderbolt 4 and USB-C
Built-in quadraphonic speakers enhance audio experiences