HP 732xk Series 7 Pro 4K TB4 4 Docking Monitor - 31.5" 3840x2160 UHD 450-nit 120Hz AG, IPS Black NeoLED HDR 600, USB-C(140W/15W)/HDMI/DisplayPort & TB4 Daisy-Chain, 5x USB-A, RJ-45 LAN, height adjustable/tilt/swivel/pivot, 3 years
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): B7JM6AA#ABB
Prekės kodas (MPN): B7JM6AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 1300,82 € | ||
| S2 | - / - | 1289,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/B7JM6AA%23ABB_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/B7JM6AA%23ABB_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/B7JM6AA%23ABB_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/B7JM6AA%23ABB_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/B7JM6AA%23ABB_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 80 cm (31.5") |
| Displayresolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Hdtype: | 4K Ultra HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LCD |
| Paneltype: | IPS Black |
| Ledbacklight: | Yes |
| Backlighttype: | Edge LED |
| Displaybrightnesstypical: | 450 cd/m² |
| Responsetime: | 5 ms |
| Responsetimemeasurementtype: | GTG (Gray to Gray) |
| Displaysurface: | Matt |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Flat |
| Supportedgraphicsresolutions: | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 3840 x 2160, 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 |
| Contrastratiotypical: | 2700:1 |
| Contrastratiodynamic: | 5000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 120 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 1.07 billion colours |
| Pixelpitch: | 0.1816 x 0.1816 mm |
| Pixeldensity: | 114 ppi |
| Horizontalscanrange: | 30 - 275 kHz |
| Verticalscanrange: | 48 - 120 Hz |
| Viewablesizehorizontal: | 69.7 cm |
| Viewablesizevertical: | 39.2 cm |
| Displaydiagonalmetric: | 80 cm |
| Hazerate: | 35% |
| Surfacehardness: | 3H |
| Colourdepth: | 10 bit |
| Colourgamut: | 100% |
| Srgbcoveragetypical: | 100% |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Builtinspeakers: | No |
| Builtincamera: | No |
| Marketpositioning: | Business |
| Productcolour: | Silver |
| Detachablestand: | Yes |
| Feetcolour: | Silver, Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbhubversion: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 5 |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.1 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Displayportversion: | 1.4 |
| Headphoneout: | No |
| Hdcp: | Yes |
| Ethernetlan: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 15 cm |
| Pivot: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Swivelanglerange: | -45 - 45° |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 20° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | F |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 32.4 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 48 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionmax: | 300 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Operatingtemperaturett: | 5 - 35 °C |
| Widthwithstand: | 714.4 mm |
| Depthwithstand: | 235.2 mm |
| Heightwithstand: | 599.2 mm |
| Weightwithstand: | 8.4 kg |
| Widthwithoutstand: | 714.4 mm |
| Depthwithoutstand: | 76.2 mm |
| Heightwithoutstand: | 411 mm |
| Weightwithoutstand: | 6.6 kg |
| Packagewidth: | 816 mm |
| Packagedepth: | 161 mm |
| Packageheight: | 498 mm |
| Packageweight: | 12.8 kg |
| Packagetype: | Box |
| Cablesincluded: | HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB Type-C to USB Type-A |
| Quickstartguide: | Yes |
| Bundledsoftware: | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/B7JM6AA%23ABB.pdf |
Aprašymas The HP 732xk monitor offers a 31.5-inch display featuring a native resolution of 3840 x 2160 for visual clarity. The LED-backlit LCD technology ensures vibrant colors with support for 1.07 billion colors and a 100% sRGB color gamut, making it suitable for various tasks. With a brightness level of 450 cd/m² and an innovative design, this monitor enhances productivity while delivering a comfortable viewing experience. Equipped with multiple built-in devices including a KVM switch and USB 3.2 Gen 1 hub, this monitor streamlines your workspace. The USB Power Delivery of 140 watts allows for efficient device charging, complementing its array of input options such as Thunderbolt 4 and HDMI. With features like Flicker-Free technology and Low Blue Light technology, the HP 732xk is designed to minimize eye strain, making it a choice for long hours of use. Funkcijos 31.5-inch LED-backlit LCD provides vibrant color accuracy Native resolution of 3840 x 2160 for detailed images Multiple connectivity options including Thunderbolt 4 and HDMI Built-in KVM switch facilitates easy control of multiple devices Features like USB Power Delivery and HP Eye Ease for enhanced usability |
Aprašymas
The HP 732xk monitor offers a 31.5-inch display featuring a native resolution of 3840 x 2160 for visual clarity. The LED-backlit LCD technology ensures vibrant colors with support for 1.07 billion colors and a 100% sRGB color gamut, making it suitable for various tasks. With a brightness level of 450 cd/m² and an innovative design, this monitor enhances productivity while delivering a comfortable viewing experience.
Equipped with multiple built-in devices including a KVM switch and USB 3.2 Gen 1 hub, this monitor streamlines your workspace. The USB Power Delivery of 140 watts allows for efficient device charging, complementing its array of input options such as Thunderbolt 4 and HDMI. With features like Flicker-Free technology and Low Blue Light technology, the HP 732xk is designed to minimize eye strain, making it a choice for long hours of use.
Funkcijos
31.5-inch LED-backlit LCD provides vibrant color accuracy
Native resolution of 3840 x 2160 for detailed images
Multiple connectivity options including Thunderbolt 4 and HDMI
Built-in KVM switch facilitates easy control of multiple devices
Features like USB Power Delivery and HP Eye Ease for enhanced usability