HP 727pq Series 7 Pro QHD Monitor - 27" 2560x1440 QHD 400-nit 120Hz AG, IPS Black HDR 400, USB-C(15W)/HDMI/DisplayPort Daisy-Chain, 3x USB-A, height adjustable/tilt/swivel/pivot, 3 years (replaces Z27q G3)
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): 8J4D8UT#ABB?/OPENBOX
Prekės kodas (MPN): 8J4D8UT#ABB?/OPENBOX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 486,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/8J4D8UT%23ABBOPENBOX_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/8J4D8UT%23ABBOPENBOX_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/8J4D8UT%23ABBOPENBOX_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/8J4D8UT%23ABBOPENBOX_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/8J4D8UT%23ABBOPENBOX_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 68.6 cm (27") |
| Displayresolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Hdtype: | Quad HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LCD |
| Paneltype: | IPS Black |
| Ledbacklight: | Yes |
| Backlighttype: | Edge LED |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 400 cd/m² |
| Responsetime: | 5 ms |
| Responsetimemeasurementtype: | GTG (Gray to Gray) |
| Displaysurface: | Matt |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Flat |
| Supportedgraphicsresolutions: | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA) |
| Aspectratio: | 16:9 |
| Contrastratiotypical: | 2000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 120 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 1.07 billion colours |
| Pixelpitch: | 0.23 x 0.23 mm |
| Pixeldensity: | 109 ppi |
| Horizontalscanrange: | 30 - 190 kHz |
| Verticalscanrange: | 48 - 120 Hz |
| Viewablesizehorizontal: | 59.7 cm |
| Viewablesizevertical: | 33.6 cm |
| Displaydiagonalmetric: | 68.6 cm |
| Hazerate: | 25% |
| Surfacehardness: | 3H |
| Colourdepth: | 10 bit |
| Colourgamutstandard: | sRGB, DCI-P3 |
| Colourgamut: | 100% |
| Srgbcoveragetypical: | 100% |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | Yes |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Builtinspeakers: | No |
| Builtincamera: | No |
| Marketpositioning: | Business |
| Productcolour: | Black |
| Detachablestand: | Yes |
| Feetcolour: | Silver, Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbhubversion: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 3 |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.0 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Displayportversion: | 1.4 |
| Headphoneout: | No |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 15 cm |
| Pivot: | Yes |
| Pivotangle: | -90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Swivelanglerange: | -45 - 45° |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 20° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | F |
| Energyefficiencyclasshdr: | F |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 26 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 38 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionmax: | 91 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Operatingtemperaturett: | 5 - 35 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 5 - 95% |
| Storagerelativehumidityhh: | 20 - 80% |
| Widthwithstand: | 613.4 mm |
| Depthwithstand: | 225.2 mm |
| Heightwithstand: | 540.5 mm |
| Weightwithstand: | 6.2 kg |
| Widthwithoutstand: | 613.4 mm |
| Depthwithoutstand: | 74.5 mm |
| Heightwithoutstand: | 354 mm |
| Packagewidth: | 715 mm |
| Packagedepth: | 161 mm |
| Packageheight: | 455 mm |
| Packageweight: | 9.5 kg |
| Packagetype: | Box |
| Cablesincluded: | HDMI, DisplayPort, USB Type-C to USB Type-A, AC |
| Quickstartguide: | Yes |
| Bundledsoftware: | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Openbox |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/8J4D8UT%23ABBOPENBOX.pdf |