HP 7 Zippered Sleeve EURO
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): F3G94AA#ABB
Prekės kodas (MPN): F3G94AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 21,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Zippered Tablet Sleeve - protective sleeve for tablet |
| Product type: | Protective sleeve for tablet |
| Screen size compatibility: | 7" |
| Dimensions (wxdxh): | 22 cm x 14.5 cm x 2.5 cm |
| Weight: | 130 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Material: | Neoprene |
| Designed for: | HP 7; Slate 7, 7 2800, 7 2800s, 7 2801, 7 2801s, 7 4600, 7 4601, 7 6103en |
Aprašymas Cloak your tablet in soft neoprene within the HP 18 cm (7") Zippered Tablet Sleeve. Wrapped in protection and zipped closed, your tablet is ready to go. Funkcijos Designed with purpose Bankable protection Attractive design Efficient organization Materials with purpose |
| Product description: | HP Zippered Tablet Sleeve - protective sleeve for tablet |
| Product type: | Protective sleeve for tablet |
| Screen size compatibility: | 7" |
| Dimensions (wxdxh): | 22 cm x 14.5 cm x 2.5 cm |
| Weight: | 130 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Material: | Neoprene |
| Designed for: | HP 7; Slate 7, 7 2800, 7 2800s, 7 2801, 7 2801s, 7 4600, 7 4601, 7 6103en |
Aprašymas
Cloak your tablet in soft neoprene within the HP 18 cm (7") Zippered Tablet Sleeve. Wrapped in protection and zipped closed, your tablet is ready to go.
Funkcijos
Designed with purpose
Bankable protection
Attractive design
Efficient organization
Materials with purpose