HP 685 Comfort Wireless Bluetooth Wave-Like Keyboard w/Palm Rest - Dual Mode, Sanitizable, Programmable, Adjustable Angles, Tilt, spill resistant - Black - US ENG
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): 8T6L9UT#ABB
Prekės kodas (MPN): 8T6L9UT#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 72,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/8T6L9UT%23ABB_2.jpg |
| Recommendedusage: | Office |
| Connectivitytechnology: | Wireless |
| Deviceinterface: | RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboardkeyswitch: | Membrane |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keyboardkeysoperatinglife: | 12 million characters |
| Keyboardkeyprofile: | Low-profile |
| Programmablehotkeys: | Yes |
| Keytraveldistance: | 2 mm |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Backlight: | No |
| Productcolour: | Black |
| Powersourcetype: | Battery |
| Keyboardbatterytype: | AA |
| Mouseincluded: | No |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 442.3 x 214.4 x 35.2 mm |
| Keyboardweight: | 845 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Receiverincluded: | Yes |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/8T6L9UT%23ABB.pdf |