HP 515 Wireless Mouse - Multi-Device, Dual-Mode, Ultra-Fast Rechargeable, Multi Surface, 4000 dpi - Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | - | 46,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Mousetype: | - |
| Wirelesscompatibility: | Yes |
| Resoliution: | 4000 dpi |
| Numberofmousebuttons: | 5 |
| Mousecablelength: | - |
| Interface: | Wireless |
| Power: | SuperCapacitor |
| Powerfeatures: | Usage Life: up to 1 month |
| Software: | - |
| Systemrequirements: | USB Type-A port |
| Color: | Black |
| Packagecontents: | |
| Width: | 114.9 mm |
| Depth: | 73.3 mm |
| Height: | 39.9 mm |
| Packagedimensions: | 118 x 104 x 52 mm |
| Packageweight: | 0.190 kg |
| Warranty: | 1 year |