HP 4TB SATA 7200 HDD
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): K4T76AA
Prekės kodas (MPN): K4T76AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 389,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP - hard drive - 4 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 4 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ) |
| Dimensions (wxdxh): | 8.9 mm x 10.17 mm x 2.54 cm |
| Designed for: | Workstation Z1 G2 (3.5"), Z2 G4, Z2 G5, Z2 G8, Z2 G9 (SFF, tower), Z230 (3.5"), Z4 G4, Z4 G5, Z4 |
HP 4TB SATA 7200 HDD |
| Product description: | HP - hard drive - 4 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 4 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ) |
| Dimensions (wxdxh): | 8.9 mm x 10.17 mm x 2.54 cm |
| Designed for: | Workstation Z1 G2 (3.5"), Z2 G4, Z2 G5, Z2 G8, Z2 G9 (SFF, tower), Z230 (3.5"), Z4 G4, Z4 G5, Z4 |
HP 4TB SATA 7200 HDD