HP 4K USB-C Multiport Hub 65W - 1 x USB-C doubles as Displayport 1.4 (4K UHD 60Hz display support), 2 x USB-C, 1x USB-C(65W)
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): 6G843AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 6G843AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 85,62 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/6G843AA%23ABB_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/6G843AA%23ABB_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/6G843AA%23ABB_7.jpg |
| Connectivitytechnology: | Wired |
| Hostinterface: | USB Type-C |
| Ethernetlan: | No |
| Cardreaderintegrated: | No |
| Productcolour: | Black |
| Countryoforigin: | China |
| Width: | 116 mm |
| Depth: | 41.9 mm |
| Height: | 15.5 mm |
| Packagewidth: | 187.5 mm |
| Packagedepth: | 60 mm |
| Packageheight: | 43 mm |
| Packageweight: | 145 g |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/6G843AA%23ABB.pdf |