HP 475 Wireless Silent Keyboard - Dual-Mode, Spill-resistant, Sanitizable, Programmable - Black - US ENG
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): 7N7B9AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 7N7B9AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 55,32 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/7N7B9AA%23ABB_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/7N7B9AA%23ABB_6.jpg |
| Recommendedusage: | Universal |
| Connectivitytechnology: | Wireless |
| Deviceinterface: | RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboardkeyswitch: | Membrane |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keyboardkeysoperatinglife: | 10 million characters |
| Keyboardkeyprofile: | Low-profile |
| Programmablehotkeys: | Yes |
| Keytraveldistance: | 2.5 mm |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Bluetoothversion: | 5.3 |
| Backlight: | No |
| Productcolour: | Black |
| Powersourcetype: | Battery |
| Keyboardbatterytype: | AAA |
| Mouseincluded: | No |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 376 x 153 x 19 mm |
| Keyboardweight: | 670 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Receiverincluded: | Yes |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/7N7B9AA%23ABB.pdf |