HP 460 G11 | ProBook | Silver | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Intel Core i5 | i5-1334U | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Iris Xe Graphics | Windows 11 Pro | B
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): D0MG6ET
Prekės kodas (MPN): D0MG6ET
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 30 vnt. 2026-05-04 - / 30 vnt. | 1157,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 2.04 kg |
| Gross width (mm): | 370.00 mm |
| Net weight: | 1.74 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Palette Qty: | 346 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Processor frequency: | 3.4 GHz |
| Diagonal: | 16 " |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | i5-1334U |
| Producer product name: | 460 G11 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Processor boost frequency: | 4.6 GHz |
| On-board graphics adapter model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Colour of product: | Silver |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product family: | ProBook |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Touchscreen: | No |
| Panel type: | IPS |
| Keyboard language: | English |
| HD type: | WUXGA |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 2.04 kg |
| Gross width (mm): | 370.00 mm |
| Net weight: | 1.74 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Palette Qty: | 346 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Processor frequency: | 3.4 GHz |
| Diagonal: | 16 " |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | i5-1334U |
| Producer product name: | 460 G11 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Processor boost frequency: | 4.6 GHz |
| On-board graphics adapter model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Colour of product: | Silver |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product family: | ProBook |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Touchscreen: | No |
| Panel type: | IPS |
| Keyboard language: | English |
| HD type: | WUXGA |