HP 455 Programmable WL KBD
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 4R177AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 4R177AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. | - | 50,38 € | |
| S3 | - / - | - | 53,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 455 - keyboard - programmable - QWERTY - English - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Interface: | 2.4 GHz |
| Wireless receiver: | Nano USB wireless receiver |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Localization and layout: | QWERTY English |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 42.822 cm x 11.547 cm x 1.806 cm |
| Weight: | 430 g |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | HP 250 G9, 34; Elite 600 G9, 800 G9; Elite Mobile Thin Client mt645 G7; Elite x360; EliteBook 1040 G9, 640 |
Aprašymas You can get everything you want in a wireless keyboard - comfort, productivity, reliability and style. Customize the functions of 20+ keys to work faster and smarter. Made with sustainably-sourced materials, it's also easy to keep clean and sanitary. Funkcijos Sleek, stylish and comfortable Long battery life Sustainable design features |
| Product description: | HP 455 - keyboard - programmable - QWERTY - English - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Interface: | 2.4 GHz |
| Wireless receiver: | Nano USB wireless receiver |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Localization and layout: | QWERTY English |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 42.822 cm x 11.547 cm x 1.806 cm |
| Weight: | 430 g |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | HP 250 G9, 34; Elite 600 G9, 800 G9; Elite Mobile Thin Client mt645 G7; Elite x360; EliteBook 1040 G9, 640 |
Aprašymas
You can get everything you want in a wireless keyboard - comfort, productivity, reliability and style. Customize the functions of 20+ keys to work faster and smarter. Made with sustainably-sourced materials, it's also easy to keep clean and sanitary.
Funkcijos
Sleek, stylish and comfortable
Long battery life
Sustainable design features