HP 455 Programmable Wireless Keyboard, Sanitizable - Black - ESTONIAN
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): 4R177AA#ARK
Prekės kodas (MPN): 4R177AA#ARK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 53,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/4R177AA%23ARK_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/4R177AA%23ARK_6.jpg |
| Recommendedusage: | Home |
| Connectivitytechnology: | Wireless |
| Deviceinterface: | RF Wireless |
| Keyboardkeyswitch: | Membrane |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keyboardkeysoperatinglife: | 10 million characters |
| Programmablehotkeys: | Yes |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Backlight: | No |
| Productcolour: | Black |
| Powersourcetype: | Battery |
| Keyboardbatterytype: | AAA |
| Mouseincluded: | No |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 428.22 x 115.47 x 18.06 mm |
| Keyboardweight: | 430 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/4R177AA%23ARK.pdf |