HP 415X High Capacity Yellow Laser Toner Cartridge, 6000 pages, for HP Color LaserJet Pro M454, M479
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): W2032X
Prekės kodas (MPN): W2032X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 358,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/W2032X_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Quantityperpack: | 1 pc(s) |
| Colourtonerpageyield: | 6000 pages |
| Printingcolours: | Yellow |
| Brandcompatibility: | HP |
| Operatingtemperaturett: | 10 - 32.5 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 20 - 80% |
| Packagewidth: | 363 mm |
| Packagedepth: | 109 mm |
| Packageheight: | 123 mm |
| Width: | 363 mm |
| Depth: | 109 mm |
| Height: | 123 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/W2032X.pdf |