HP 405 Backlit USB-C Wired 24/7 Keyboard, Spill Resistant, Sanitizable, Programmable, Adjustable Tilt and LED brightness - Black - US ENG
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): 7N7C1AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 7N7C1AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 65,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/7N7C1AA%23ABB_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/7N7C1AA%23ABB_6.jpg |
| Recommendedusage: | Office |
| Connectivitytechnology: | Wired |
| Deviceinterface: | USB |
| Keyboardkeyswitch: | Membrane |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keyboardkeyprofile: | Low-profile |
| Programmablehotkeys: | Yes |
| Keytraveldistance: | 2.5 mm |
| Backlight: | Yes |
| Productcolour: | Black |
| Usbconnectortype: | USB Type-C |
| Detachablecable: | Yes |
| Powersourcetype: | USB |
| Mouseincluded: | No |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 376 x 153 x 19 mm |
| Keyboardweight: | 680 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/7N7C1AA%23ABB.pdf |