HP 340S G7 i7-1065G7 14inch FHD AG W10P
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 8VU99EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 8VU99EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1447,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 340S G7 Notebook - 14" - Core i7 1065G7 - 8 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 1065G7 / 1.3 GHz (3.9 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel Iris Plus Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Battery: | 3-cell |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.4 cm x 22.5 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.47 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas Beautifully designed and equipped with powerful features, the value-priced HP 340S Laptop is thin, light, and ready to help you meet the demands of your business. Funkcijos Impressive design Long battery life and HP Fast Charge Extremely portable Fast SSD |
| Product description: | HP 340S G7 Notebook - 14" - Core i7 1065G7 - 8 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 1065G7 / 1.3 GHz (3.9 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel Iris Plus Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Battery: | 3-cell |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.4 cm x 22.5 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.47 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas
Beautifully designed and equipped with powerful features, the value-priced HP 340S Laptop is thin, light, and ready to help you meet the demands of your business.
Funkcijos
Impressive design
Long battery life and HP Fast Charge
Extremely portable
Fast SSD