HP 32s 32inch display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 2UD96AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 2UD96AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 291,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 32s - LED monitor - Full HD (1080p) - 31.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 51 kWh |
| Power consumption (on mode): | 33 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.363 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1200:1 / 6000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, VGA |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 72.97 cm x 21.91 cm x 49.78 cm |
| Weight: | 7.72 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, CB, FCC, cTUVus, CoC, EPA 7.0 |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Home entertainment reaches amazing heights on a spacious display. Maximize immersion while watching movies, and multitask with multiple windows on a full-sized screen. With its vibrant visuals and versatile connectivity options, everything on screen comes to life in dazzling clarity. Funkcijos More screen, more to see Crisp, clear, colorful Convenient connectivity |
| Product description: | HP 32s - LED monitor - Full HD (1080p) - 31.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 51 kWh |
| Power consumption (on mode): | 33 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.363 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1200:1 / 6000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, VGA |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 72.97 cm x 21.91 cm x 49.78 cm |
| Weight: | 7.72 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, CB, FCC, cTUVus, CoC, EPA 7.0 |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Home entertainment reaches amazing heights on a spacious display. Maximize immersion while watching movies, and multitask with multiple windows on a full-sized screen. With its vibrant visuals and versatile connectivity options, everything on screen comes to life in dazzling clarity.
Funkcijos
More screen, more to see
Crisp, clear, colorful
Convenient connectivity