HP 320K USB Wired Keyboard - Black - US ENG
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 23,34 € | |
| S2 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. |
- | 20,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Keyboardtype: | Standard |
| Wirelesscompatability: | No |
| Localization: | EN |
| Numberofkeys: | - |
| Keycablelength: | 1.8 m |
| Interface: | USB |
| Power: | Corded |
| Powerfeatures: | - |
| Software: | - |
| Systemrequirements: | - |
| Color: | Black |
| Packagecontents: | |
| Width: | 426.2 mm |
| Depth: | 110.9 mm |
| Height: | 16.7 mm |
| Packagedimensions: | - |
| Packageweight: | 0.650 kg |
| Warranty: | - |
Aprašymas The HP Desktop 320K offers reliable connectivity and functionality, catering to users seeking a dependable keyboard. Designed for wired connectivity, it ensures a stable connection, minimizing latency during usage. Ideal for office environments or home setups, the HP Desktop 320K brings practicality and efficiency to typing tasks. Funkcijos Wired connectivity ensures a stable connection Designed for various typing tasks User-friendly keyboard layout |
Aprašymas
The HP Desktop 320K offers reliable connectivity and functionality, catering to users seeking a dependable keyboard. Designed for wired connectivity, it ensures a stable connection, minimizing latency during usage. Ideal for office environments or home setups, the HP Desktop 320K brings practicality and efficiency to typing tasks.
Funkcijos
Wired connectivity ensures a stable connection
Designed for various typing tasks
User-friendly keyboard layout