HP 305 Black Ink Cartridge, 120 pages, for HP DeskJet 2300, 2710, 2720, Plus 4100
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): 3YM61AE
Prekės kodas (MPN): 3YM61AE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 15,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/3YM61AE_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Blackinktype: | Pigment-based ink |
| Compatibility: | HP 305 ink cartridges work with: HP DeskJet 2300, 2700, 2700e, 2730, 2810e, 2820e, 2821e, 2822e, 2823e, 2825e, 2827e, 2842e, 4100, 4100e, 4134, 4210e, 4220e, 4222e, 4227e, 4230e HP Envy 6000e, 6010, 6020, 6022, 6030, 6032, 6400e, 6420, 6420 |
| Quantityperpack: | 1 pc(s) |
| Blackinkvolume: | 2 ml |
| Blackinkpageyield: | 120 pages |
| Type: | Original |
| Cartridgecapacity: | Standard Yield |
| Inktype: | Pigment-based ink |
| Printingcolours: | Black |
| Supplytype: | Single pack |
| Countryoforigin: | Malaysia |
| Operatingrelativehumidityhh: | 8 - 85% |
| Storagetemperaturett: | -40 - 80 °C |
| Operatingtemperaturett: | 5 - 35 °C |
| Width: | 113 mm |
| Depth: | 37 mm |
| Height: | 115 mm |
| Packagewidth: | 113 mm |
| Packagedepth: | 37 mm |
| Packageheight: | 115 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/3YM61AE.pdf |