HP 304 Black Original Ink Cartridge (120 pages)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 19,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Suppliestype: | HP Thermal Inkjet |
| Pageyieldcolor: | - |
| Pageyieldbw: | - |
| Colourofcartridges: | - |
| Mediadimensions: | - |
| Materialweight: | - |
| Mediafinish: | - |
| Primarymaterial: | - |
| Coresize: | - |
| Perpackage: | - |
| Capacity: | - |
| Compatibleproducts: | - |
| Width: | 113 mm |
| Depth: | 37 mm |
| Height: | 115 mm |
| Grossweight: | 0.050 kg |
| Warranty: | - |
| Warrantyconditions: | - |