HP 302 Black Ink Cartridge, 190 pages, for HP OfficeJet 3830,3834,4650, DeskJet 2130,3630,1010, Envy 4520
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): F6U66AE
Prekės kodas (MPN): F6U66AE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
6 mėn.
6 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 24,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/F6U66AE_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Blackinktype: | Pigment-based ink |
| Printtechnology: | Inkjet printing |
| Compatibility: | HP 302 ink cartridges work with: HP DeskJet 3630, 3633 HP Envy 4520, 4522, 4523, 4528 HP OfficeJet 3831, 3833, 3835, 4652, 4654, 4655, 4657, 5220, 5230 |
| Quantityperpack: | 1 pc(s) |
| Blackinkvolume: | 3.5 ml |
| Blackinkpageyield: | 170 pages |
| Type: | Original |
| Cartridgecapacity: | Standard Yield |
| Inktype: | Pigment-based ink |
| Printingcolours: | Black |
| Supplytype: | Single pack |
| Countryoforigin: | Malaysia |
| Operatingrelativehumidityhh: | 20 - 80% |
| Storagetemperaturett: | -40 - 60 °C |
| Operatingtemperaturett: | 15 - 32 °C |
| Width: | 113 mm |
| Depth: | 37 mm |
| Height: | 115 mm |
| Packagewidth: | 113 mm |
| Packagedepth: | 37 mm |
| Packageheight: | 115 mm |
| Warranty: | 6 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/F6U66AE.pdf |