HP 300GB 15k RPM SAS SFF Hard Drive
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): L5B74AA
Prekės kodas (MPN): L5B74AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 698,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Enterprise - hard drive - 300 GB - SAS 6Gb/s |
| Type: | Hard drive |
| Capacity: | 300 GB |
| Form factor: | 2.5" SFF |
| Interface: | SAS 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 15000 rpm |
| Features: | Advanced format 512e |
| Dimensions (wxdxh): | 1.53 cm |
| Designed for: | Workstation Z420 (2.5" SFF), Z440 (2.5" SFF), Z620 (2.5" SFF), Z640 (2.5" SFF), Z8 G4, |
Aprašymas Ideal for critical, heavy duty cycle applications, HP Enterprise disk drives are designed for maximum reliability, high performance, scalability, error management, and unconstrained I/O workloads - including customer relationship management (CRM) or enterprise resource planning (ERP) applications. HP Enterprise hard disk drives are best suited to handle highly transactional, customer-facing applications and performance- and reliability-oriented requirements where throughput and uptime are critical. Funkcijos State of the art design for maximum reliability and performance Mission critical, high I/O environments: large database, e-mail/ messaging, ERP, and CRM Ultimate reliability appropriate for intensive I/O |
| Product description: | HP Enterprise - hard drive - 300 GB - SAS 6Gb/s |
| Type: | Hard drive |
| Capacity: | 300 GB |
| Form factor: | 2.5" SFF |
| Interface: | SAS 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 15000 rpm |
| Features: | Advanced format 512e |
| Dimensions (wxdxh): | 1.53 cm |
| Designed for: | Workstation Z420 (2.5" SFF), Z440 (2.5" SFF), Z620 (2.5" SFF), Z640 (2.5" SFF), Z8 G4, |
Aprašymas
Ideal for critical, heavy duty cycle applications, HP Enterprise disk drives are designed for maximum reliability, high performance, scalability, error management, and unconstrained I/O workloads - including customer relationship management (CRM) or enterprise resource planning (ERP) applications.
HP Enterprise hard disk drives are best suited to handle highly transactional, customer-facing applications and performance- and reliability-oriented requirements where throughput and uptime are critical.
Funkcijos
State of the art design for maximum reliability and performance
Mission critical, high I/O environments: large database, e-mail/ messaging, ERP, and CRM
Ultimate reliability appropriate for intensive I/O