HP 3005pr USB3 Port Replicator
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): Y4H06AA#ABB
Prekės kodas (MPN): Y4H06AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 261,84 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 3005pr USB3 Port Replicator - docking station - USB - HDMI, DP - 1GbE |
| Product type: | Docking station |
| Docking interface: | USB |
| Video interfaces: | HDMI, DP |
| Dimensions (wxdxh): | 21.95 cm x 7.02 cm x 2.52 cm |
| Weight: | 235 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Networking: | Gigabit Ethernet |
| Power: | Power adapter |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | ProBook 455 G7, 455r G6, 45X G3, 45X G4, 45X G5, 45X G6, 470 G4, 470 G5, 64X G2, 64X G3, 64X G4, 650 G4, 6 |
HP 3005pr USB3 Port Replicator universal USB docking station |
| Product description: | HP 3005pr USB3 Port Replicator - docking station - USB - HDMI, DP - 1GbE |
| Product type: | Docking station |
| Docking interface: | USB |
| Video interfaces: | HDMI, DP |
| Dimensions (wxdxh): | 21.95 cm x 7.02 cm x 2.52 cm |
| Weight: | 235 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Networking: | Gigabit Ethernet |
| Power: | Power adapter |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | ProBook 455 G7, 455r G6, 45X G3, 45X G4, 45X G5, 45X G6, 470 G4, 470 G5, 64X G2, 64X G3, 64X G4, 650 G4, 6 |
HP 3005pr USB3 Port Replicator universal USB docking station