HP 27f Display 27i 16:9 IPS Full HD 1920
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 2XN62AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 2XN62AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 202,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 27f - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 32 kWh |
| Power consumption (on mode): | 30 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.3114 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% |
| Input connectors: | HDMI, VGA |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Natural silver |
| Dimensions (wxdxh): | 61.2 cm x 20.3 cm x 45 cm |
| Weight: | 3.7 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, ISO 9241, CB, CCC, FCC, KCC, ICES, MEPS, TUV Bauart, KC, CEL, GEMS |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Get the crisp, clear picture quality you crave with this ultra-slim, micro-edge display. From browsing content to streaming entertainment - it allows you to see your world in another way. Funkcijos Appealing, ultra-thin design Stunning from edge-to-edge Packed with entertainment features |
| Product description: | HP 27f - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 32 kWh |
| Power consumption (on mode): | 30 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.3114 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% |
| Input connectors: | HDMI, VGA |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Natural silver |
| Dimensions (wxdxh): | 61.2 cm x 20.3 cm x 45 cm |
| Weight: | 3.7 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, ISO 9241, CB, CCC, FCC, KCC, ICES, MEPS, TUV Bauart, KC, CEL, GEMS |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Get the crisp, clear picture quality you crave with this ultra-slim, micro-edge display. From browsing content to streaming entertainment - it allows you to see your world in another way.
Funkcijos
Appealing, ultra-thin design
Stunning from edge-to-edge
Packed with entertainment features