HP 27-cb1300ng AiO Renew GOLD (B)
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 670D0EAR#ABD
Prekės kodas (MPN): 670D0EAR#ABD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 998,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 27-cb1300ng - all-in-one - Ryzen 5 5625U 2.3 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - LED 27" - German |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Localisation: | Language: German / region: Germany |
| Processor: | AMD Ryzen 5 5625U / 2.3 GHz (, up to 4.3 GHz, (6-core) |
| Cache memory: | 16 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 16 MB |
| Ram: | 16 GB DDR4 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 27" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) |
| Graphics controller: | AMD Radeon Graphics |
| Camera: | Yes |
| Networking: | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 |
| Keyboard: | German |
| Os provided: | Windows 11 Home |
| Software included: | Dropbox (25 GB Cloud Storage) (free for 1 year) |
| Colour: | Starry white, speckle design with weave pattern |
| Dimensions (wxdxh): | 61.26 cm x 20.8 cm x 47.58 cm |
| Weight: | 6.59 kg |
| Pricing type: | Remarketed |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
Aprašymas Good-looking. Hard-working. The HP All-in-One blends the power of a desktop with the beauty of a modern display. Powered by an AMD processor, bring the cinema to you with a three-sided micro-edge Full HD display and dual speakers. This AiO design includes sustainable materials and is designed to keep your space clutter-free with thoughtfully placed ports. Funkcijos AMD Ryzen 5000 series processors with Radeon Graphics AMD Radeon graphics Built to last Full HD IPS display Anti-glare panel |
| Product description: | HP 27-cb1300ng - all-in-one - Ryzen 5 5625U 2.3 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - LED 27" - German |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Localisation: | Language: German / region: Germany |
| Processor: | AMD Ryzen 5 5625U / 2.3 GHz (, up to 4.3 GHz, (6-core) |
| Cache memory: | 16 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 16 MB |
| Ram: | 16 GB DDR4 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 27" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) |
| Graphics controller: | AMD Radeon Graphics |
| Camera: | Yes |
| Networking: | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 |
| Keyboard: | German |
| Os provided: | Windows 11 Home |
| Software included: | Dropbox (25 GB Cloud Storage) (free for 1 year) |
| Colour: | Starry white, speckle design with weave pattern |
| Dimensions (wxdxh): | 61.26 cm x 20.8 cm x 47.58 cm |
| Weight: | 6.59 kg |
| Pricing type: | Remarketed |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
Aprašymas
Good-looking. Hard-working. The HP All-in-One blends the power of a desktop with the beauty of a modern display. Powered by an AMD processor, bring the cinema to you with a three-sided micro-edge Full HD display and dual speakers. This AiO design includes sustainable materials and is designed to keep your space clutter-free with thoughtfully placed ports.
Funkcijos
AMD Ryzen 5000 series processors with Radeon Graphics
AMD Radeon graphics
Built to last
Full HD IPS display
Anti-glare panel