HP 255R G10 15.6" FHD IPS 300nits AG Ryzen 5 7535U/8GB/512GB/AMD Radeon 660M Graphics/WIN11 Home/ENG kbd/Turbo Silver/1Y Warranty | HP 255R | G10 | Turbo silver | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 156 vnt. 2026-05-04 - / 156 vnt. | 669,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 380.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 1.90 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 1.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Internal memory: | 8 GB |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| LED backlight: | No |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7535U |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Display surface: | Anti-glare |
| Memory slots: | 2 |
| Colour of product: | Turbo silver |
| Processor cores: | 6 |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| HD type: | FHD |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Camera: | HD 720p |
| Warranty: | Onsite |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon Graphics |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | G10 |
| Producer product family: | 255R |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Touchscreen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Bluetooth: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Internal memory type: | SODIMM-DDR5 |
| Battery capacity (Watt hours): | 41 Wh |
| Keyboard backlit: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Palette Qty: | 455 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 380.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 1.90 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 1.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Internal memory: | 8 GB |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| LED backlight: | No |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7535U |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Display surface: | Anti-glare |
| Memory slots: | 2 |
| Colour of product: | Turbo silver |
| Processor cores: | 6 |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| HD type: | FHD |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Camera: | HD 720p |
| Warranty: | Onsite |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon Graphics |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | G10 |
| Producer product family: | 255R |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Touchscreen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Bluetooth: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Internal memory type: | SODIMM-DDR5 |
| Battery capacity (Watt hours): | 41 Wh |
| Keyboard backlit: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Palette Qty: | 455 pc(s) |