HP 255 G8 R3 5300U 15.6in 8GB/256
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 5N411EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 5N411EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 886,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 255 G8 Notebook - 15.6" - Ryzen 3 5300U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Home - English |
| Processor: | AMD Ryzen 3 5300U / 2.6 GHz (3.8 GHz) / 4 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | AMD Radeon Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 10.25 hours |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
| Bundled services: | HP 2 years Offsite Notebook1 Entry Bundle Service |
Aprašymas Get connected with the HP 255 Laptop PC with powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with an AMD processor and essential collaboration tools. Funkcijos Nice and light Powered for business Well-connected |
| Product description: | HP 255 G8 Notebook - 15.6" - Ryzen 3 5300U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Home - English |
| Processor: | AMD Ryzen 3 5300U / 2.6 GHz (3.8 GHz) / 4 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | AMD Radeon Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 10.25 hours |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
| Bundled services: | HP 2 years Offsite Notebook1 Entry Bundle Service |
Aprašymas
Get connected with the HP 255 Laptop PC with powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with an AMD processor and essential collaboration tools.
Funkcijos
Nice and light
Powered for business
Well-connected