HP 250 G9 i5-1235U 15.6i 16/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 9V1H9AT#ABB
Prekės kodas (MPN): 9V1H9AT#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1108,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 250 G9 Notebook - 15.6" - Intel Core i5 - 1235U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English |
| Processor: | Intel Core i5 (12th Gen) - 1235U / 1.3 GHz, up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas The budget-friendly, business-ready HP 250 G9 laptop provides essential power and productivity features in a thin and light design with a large 15.6-inch diagonal display. Funkcijos Nice and light Built for work and ready for fun Be seen and heard with clarity Help secure critical data Fast and efficient wireless LAN Be your best virtual self |
| Product description: | HP 250 G9 Notebook - 15.6" - Intel Core i5 - 1235U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English |
| Processor: | Intel Core i5 (12th Gen) - 1235U / 1.3 GHz, up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas
The budget-friendly, business-ready HP 250 G9 laptop provides essential power and productivity features in a thin and light design with a large 15.6-inch diagonal display.
Funkcijos
Nice and light
Built for work and ready for fun
Be seen and heard with clarity
Help secure critical data
Fast and efficient wireless LAN
Be your best virtual self