HP 250 G9 i3-1215U 15.6i 8/256GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 9V1J0AT#ABB
Prekės kodas (MPN): 9V1J0AT#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 958,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 250 G9 Notebook - 15.6" - Intel Core i3 - 1215U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English |
| Processor: | Intel Core i3 (12th Gen) - 1215U / 1.2 GHz, up to 4.4 GHz / 10 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas Get connected with the value-priced HP 250 laptop PC, featuring powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with the Intel Core processor and essential collaboration tools. Funkcijos Nice and light Built for work and ready for fun Be seen and heard with clarity Large panel display Optimized for video calls in low-lighting conditions Fast and reliable connection Get the best of both worlds with dual storage Get an effective online call and meeting experience with AI-based noise reduction and dual array mics HP durability standards Secure your laptop against hardware and malware threats with the match-on-host fingerprint sensor Trusted Platform Module (TPM) Keep going even in dimly lit rooms or aboard red-eye flights |
| Product description: | HP 250 G9 Notebook - 15.6" - Intel Core i3 - 1215U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English |
| Processor: | Intel Core i3 (12th Gen) - 1215U / 1.2 GHz, up to 4.4 GHz / 10 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas
Get connected with the value-priced HP 250 laptop PC, featuring powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with the Intel Core processor and essential collaboration tools.
Funkcijos
Nice and light
Built for work and ready for fun
Be seen and heard with clarity
Large panel display
Optimized for video calls in low-lighting conditions
Fast and reliable connection
Get the best of both worlds with dual storage
Get an effective online call and meeting experience with AI-based noise reduction and dual array mics
HP durability standards
Secure your laptop against hardware and malware threats with the match-on-host fingerprint sensor
Trusted Platform Module (TPM)
Keep going even in dimly lit rooms or aboard red-eye flights