HP 250 G8 Intel Core i5-1035G1 15.6in
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 27K26EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 27K26EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 977,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 250 G8 Notebook - 15.6" - Core i5 1035G1 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Home 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i5 (10th Gen) 1035G1 / 1 GHz (3.6 GHz) / 6 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD - 142 ppi |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 1 year Limited warranty - battery - 1 year |
| Bundled services: | HP 2 years Return To Depot Hardware Support For Notebooks |
Aprašymas Get connected with the HP 250 Laptop PC with powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with an Intel processor and essential collaboration tools. Funkcijos Nice and light Built for work and ready for fun Well-connected |
| Product description: | HP 250 G8 Notebook - 15.6" - Core i5 1035G1 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Home 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i5 (10th Gen) 1035G1 / 1 GHz (3.6 GHz) / 6 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD - 142 ppi |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 1 year Limited warranty - battery - 1 year |
| Bundled services: | HP 2 years Return To Depot Hardware Support For Notebooks |
Aprašymas
Get connected with the HP 250 Laptop PC with powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with an Intel processor and essential collaboration tools.
Funkcijos
Nice and light
Built for work and ready for fun
Well-connected