HP 250 G8 i5-1135G7 15.6in 8GB/512
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 5N445EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 5N445EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1072,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 250 G8 Notebook - 15.6" - Core i5 1135G7 - 8 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Home - English |
| Processor: | Intel Core i5 (11th Gen) 1135G7 / 2.4 GHz (4.2 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 9.75 hours |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Repairability index: | 6.7 (out of 10) |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
| Bundled services: | HP 2 years Offsite Notebook1 Entry Bundle Service |
Aprašymas Get connected with the HP 250 Laptop PC with powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with an Intel processor and essential collaboration tools. Funkcijos Nice and light Built for work and ready for fun Well-connected |
| Product description: | HP 250 G8 Notebook - 15.6" - Core i5 1135G7 - 8 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Home - English |
| Processor: | Intel Core i5 (11th Gen) 1135G7 / 2.4 GHz (4.2 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 9.75 hours |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Repairability index: | 6.7 (out of 10) |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
| Bundled services: | HP 2 years Offsite Notebook1 Entry Bundle Service |
Aprašymas
Get connected with the HP 250 Laptop PC with powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with an Intel processor and essential collaboration tools.
Funkcijos
Nice and light
Built for work and ready for fun
Well-connected