HP 250 G8 i3-1115G4 15.6in 8GB/256
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 4K7L2EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 4K7L2EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 906,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 250 G8 Notebook - 15.6" - Core i3 1115G4 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | FreeDOS - English |
| Processor: | Intel Core i3 (11th Gen) 1115G4 / 3 GHz (4.1 GHz) / 6 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 9.75 hours |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas Get connected with the HP 250 Laptop PC with powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with an Intel processor and essential collaboration tools. Funkcijos Nice and light Built for work and ready for fun Well-connected |
| Product description: | HP 250 G8 Notebook - 15.6" - Core i3 1115G4 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | FreeDOS - English |
| Processor: | Intel Core i3 (11th Gen) 1115G4 / 3 GHz (4.1 GHz) / 6 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 9.75 hours |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Asteroid silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.74 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas
Get connected with the HP 250 Laptop PC with powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with an Intel processor and essential collaboration tools.
Funkcijos
Nice and light
Built for work and ready for fun
Well-connected