HP 250 G10 R3 7320U 15.6i 8GB/256GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 817W1EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 817W1EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 998,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 255 G10 Notebook - 15.6" - AMD Ryzen 3 - 7320U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | AMD Ryzen 3 7320U / 2.4 GHz, up to 4.1 GHz / 4 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | AMD Radeon Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell |
| Colour: | Dark ash silver |
| Dimensions (wxdxh): | 36 cm x 23.6 cm x 1.86 cm |
| Weight: | 1.52 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
Aprašymas The budget-friendly, business-ready HP 255 G10 Laptop provides essential power and productivity features in a thin and light design with a large 15.6-inch diagonal display. Funkcijos Nice and light: the HP 255 Laptop keeps up with hybrid workstyles with a thin and light design and 85 percent screen-to-body-ratio Built for work and ready for fun: complete projects with a robust AMD Ryzen processor, fast memory, SD card reader, and storage Be seen and heard with clarity: effectively collaborate with an integrated camera and AI-based noise reduction with dual-array mics |
| Product description: | HP 255 G10 Notebook - 15.6" - AMD Ryzen 3 - 7320U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | AMD Ryzen 3 7320U / 2.4 GHz, up to 4.1 GHz / 4 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | AMD Radeon Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell |
| Colour: | Dark ash silver |
| Dimensions (wxdxh): | 36 cm x 23.6 cm x 1.86 cm |
| Weight: | 1.52 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
Aprašymas
The budget-friendly, business-ready HP 255 G10 Laptop provides essential power and productivity features in a thin and light design with a large 15.6-inch diagonal display.
Funkcijos
Nice and light: the HP 255 Laptop keeps up with hybrid workstyles with a thin and light design and 85 percent screen-to-body-ratio
Built for work and ready for fun: complete projects with a robust AMD Ryzen processor, fast memory, SD card reader, and storage
Be seen and heard with clarity: effectively collaborate with an integrated camera and AI-based noise reduction with dual-array mics