HP 250 G10 i5-1335U 15.6i 8GB/256GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 817W0EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 817W0EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1249,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 250 G10 Notebook - 15.6" - Intel Core i5 - 1335U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (13th Gen) - 1335U / 1.3 GHz, up to 4.6 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, QLC |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell |
| Colour: | Dark ash silver |
| Dimensions (wxdxh): | 36 cm x 23.6 cm x 1.86 cm |
| Weight: | 1.52 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
HP 250 G10 Intel Core i5-1335U 15.6inch FHD 8GB 1D DDR4 3200 256GB UMA W11P 3YW |
| Product description: | HP 250 G10 Notebook - 15.6" - Intel Core i5 - 1335U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (13th Gen) - 1335U / 1.3 GHz, up to 4.6 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, QLC |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell |
| Colour: | Dark ash silver |
| Dimensions (wxdxh): | 36 cm x 23.6 cm x 1.86 cm |
| Weight: | 1.52 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
HP 250 G10 Intel Core i5-1335U 15.6inch FHD 8GB 1D DDR4 3200 256GB UMA W11P 3YW