HP 250 G10 i3-1315U 15.6i 16GB/256GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 85A10EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 85A10EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1165,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 250 G10 Notebook - 15.6" - Intel Core i3 - i3-1315U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i3 (13th Gen) - i3-1315U / 1.2 GHz, up to 4.5 GHz / 10 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, QLC |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell |
| Colour: | Dark ash silver |
| Dimensions (wxdxh): | 36 cm x 23.6 cm x 1.86 cm |
| Weight: | 1.52 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas The budget-friendly, business-ready HP 250 G10 laptop provides essential power and productivity features in a thin and light design with a large 15.6-inch diagonal display. Funkcijos Nice and light Built for work and ready for fun Be seen and heard with clarity Fast and efficient wireless LAN Be your best virtual self Protection for minor spills |
| Product description: | HP 250 G10 Notebook - 15.6" - Intel Core i3 - i3-1315U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i3 (13th Gen) - i3-1315U / 1.2 GHz, up to 4.5 GHz / 10 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, QLC |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell |
| Colour: | Dark ash silver |
| Dimensions (wxdxh): | 36 cm x 23.6 cm x 1.86 cm |
| Weight: | 1.52 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas
The budget-friendly, business-ready HP 250 G10 laptop provides essential power and productivity features in a thin and light design with a large 15.6-inch diagonal display.
Funkcijos
Nice and light
Built for work and ready for fun
Be seen and heard with clarity
Fast and efficient wireless LAN
Be your best virtual self
Protection for minor spills