HP 24mq 23.8inch IPS QHD (EN)
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1F2J8AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 1F2J8AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 278,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 24mq - LED monitor - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 26 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Input connectors: | HDMI, VGA |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 54.06 cm x 21.16 cm x 46.33 cm |
| Weight: | 5.59 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Compliant standards: | Plug and Play, BSMI, CB, CCC, CEL, low halogen |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Enjoy a 23.8-inch diagonal screen experience with this stylish, height-adjustable HP display, and get up to ultra-wide viewing angles with consistent detail and vibrant color. This ultraslim, nearly borderless design with vibrant resolution comes at a great value and gives you the connections you need to easily hook up your laptop or desktop. Funkcijos More screen in less space Easy connectivity Outstanding viewing experience Adjust your view Share the panoramic view Three-sided micro-edge display |
| Product description: | HP 24mq - LED monitor - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 26 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Input connectors: | HDMI, VGA |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 54.06 cm x 21.16 cm x 46.33 cm |
| Weight: | 5.59 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Compliant standards: | Plug and Play, BSMI, CB, CCC, CEL, low halogen |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Enjoy a 23.8-inch diagonal screen experience with this stylish, height-adjustable HP display, and get up to ultra-wide viewing angles with consistent detail and vibrant color. This ultraslim, nearly
borderless design with vibrant resolution comes at a great value and gives you the connections you need to easily hook up your laptop or desktop.
Funkcijos
More screen in less space
Easy connectivity
Outstanding viewing experience
Adjust your view
Share the panoramic view
Three-sided micro-edge display